ACS

Back

2 Pogba ? Manchester United: Anglie

Your vote is:
0.00 of 0 votes

Manchester United: Mohl by se Pogba již objevit v sestavě ?

Manažer Manchester United Ole Gunnar Solskjaer naznačil, že je možné aby Paul Pogba nastoupil v zápase s Newcastle United, za předpokladu, že projde úspěšně zdravotní prohlídkou.

Pogbův návrat do základu by mohl pomoci po té, co Reds prohráli zcela jasně svůj zápas s Watfordem. Zklamání je veliké zejména po předchozím vyhraném zápase v derby s City. Tým po prohře potřebuje změnu.

Kreativita a vliv vítěze mistrovství světa ve středu pole, může pomoci Reds porazit týmy, které mají hluboko obranu, což se v tomto termínu ukázalo být výzvou. "Uvidíme, jak reaguje na tuto [hru Watford] a jak se cítí," řekl Ole, když v neděli hovořil s médii na Vicarage Road.

"Když přišel, udělal opravdu dobře." Je to velké, velké plus a možná je to, že ho dostaneme od začátku [proti Newcastlu], protože když chce hrát, dostane se do týmu stále více a více [kvality].

"Může hrát kdekoli." Může hrát jako záložník záložníka, je záložníkem záložníka. Může odskočit hluboko do pole, dostat míč, a proběhnout středem hřiště, může hrát výš a kombinovat jako to udělal [ve Watfordu]. On a Anthony [Martial] a Marcus [Rashford] začali vytvářet šance, takže to záleží na hře.

"To je krása, když je k dipozici Paul, protože je nejlepším všestranným záložníkem na světě." Může hrát všechny posty, ale pokud ho hraji nízko, [někteří lidé říkají], měl hrát vysoko, a pokud ho hraji vysoko, měl jsem stáhnout hlouběji do pole. O tom bude vždy diskuse. Ale je skvělé mít ho zpátky. “

Diogo Dalot se v pátek večer vrátil do hry, v přátelském zápasu a vítězství nad 19 let nad AC Milánem, zatímco Eric Bailly a Tim Fosu-Mensah pokračují v práci na své kondici.

"Newcastle bude obtížné porazit," připustil Solskjaer.


sharing button sharing button sharing button sharing button sharing button sharing button
Home  ACS  LiveScore 

Copyright © 2020 ACSparta.net, Praha, Česko

facebook follow button